mobile logo

Źródła dotacji dla właścicieli firm.

posted on 6 września 2014 / IN ogólnopolskie /

Istnieją dwa główne źródła dotacji dla właścicieli małych firm. Głównym źródłem są fundusze europejskie wraz ze wsparciem ze strony polskiego rządu. Ale istnieją też dotacje prywatne, które są dostępne. Istnieją prywatne firmy, które oferują wsparcie finansowe, jednak w Polsce znacznie łatwiej o pierwsze źródło dotacji dla firm.

Dotacje rządowe i fundusze z UE

Obszerne informacje na temat dotacji rządowych i unijnych dostępne są na stronie wwww.funduszeeuropejskie.gov.pl, czyli państwowej stronie internetowej, która jest utrzymywana w celu przekazywania informacji istotnych dla osób, które chcą znaleźć i ubiegać się o dotacje dla firm z Unii Europejskiej.

Po wybraniu odpowiedniej dotacji o którą chcesz się ubiegać, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami zawartymi na wniosku o dotację i respektujesz wszystkie wytyczne i terminy. Przejdź do państwowej strony internetowej, aby dowiedzieć się, czy programy regionalne są również dla Ciebie dostępne. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nie będziesz musiał zaczynać od „wycieczki” po urzędach.