mobile logo

Zgłoś się do II edycji konkursu „Fundusze w obiektywie”

posted on 23 lutego 2016 / IN ogólnopolskie /

Celem wzięcia udziału w konkursie należy przesłać zdjęcie wraz z dołączonym opisem projektu, by mieć szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Zdjęcia oraz ich opisy dotyczyć muszą projektu, który wsparty został przez Fundusze Europejskie.

Konkurs zaadresowany został do wszystkich ludzi, którzy interesują się projektami unijnymi. Wszystkie zgłoszenia mają szanse na wygranie atrakcyjnych bonów upominkowych o wartości 100 zł oraz 50 zł.

Zasady wzięcia udziału

Konkurs związany jest ze zgłaszaniem zdjęć wraz z opisami projektów, które uzyskały dotację poprzez Fundusze Europejskie. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny wejść na stronę internetową: www.mapadotacji.gov.pl oraz umieścić opis projektu wraz ze zdjęciem. Szersze informacje na temat zasad konkursu dostępne są w Regulaminie konkursowym dostępnym na stronie Mapy Dotacji UE.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 marca 2016 roku.

Serwis internetowy „Mapa Dotacji” stanowi kompleksowy zbiór projektów wspartych poprzez Fundusze Europejskie. Składa się z przeszło 203 tysięcy projektów, jakie stopniowo wpływają na rewitalizację Polski.

Serwis składa się z podstawowych wiadomości na temat projektów wykonywanych przez przeszło dekadę.