mobile logo

Piknik „ Fundusze – to działa!” – atrakcje

posted on 7 maja 2016 / IN śląskie /

Dla najaktywniejszych gości przygotowano nagrodę specjalną w postaci 5 – minutowego lotu balonem wraz z osobą towarzyszącą oraz oglądanie panoramy Parku Śląskiego z lotu ptaka.

inne atrakcje

Przygotowano także dawkę imponującej muzyki. Na scenie pojawi się m.in. Indios Bravos (kultowa grupa reggae), reprezentujący celtycki styl muzyczny zespół Beltaine, jak również Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”.

Na zakończenie imprezy zaplanowano wspaniały akrobatyczny pokaz w rytmie porywającej do tańca muzyki. Uczestnicy będą mogli podziwiać salta, przerzuty oraz piramidy utworzone przez wybitnych akrobatów sportowych działających w ramach śląskich klubów, w tym Acro Team Silesia, którzy dotarli do finału w programie „Mam Talent”.

Uczestnictwo we wszystkich atrakcjach jest darmowe, a to za sprawą dofinansowania poprzez Unię Europejską za pośrednictwem kapitału pochodzącego z Europejskiego Funduszu Społecznego, który jest realizowany na podstawie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.