mobile logo

Ogłoszenie konkursu Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich

posted on 15 maja 2015 / IN ogólnopolskie /

Konkurs skierowany jest do osób, które otrzymały dofinansowanie z Funduszy Europejskich oraz zrealizowały dzięki niemu interesujący projekt? Jest to wyjątkowa możliwość i moment, aby zaprezentować go w Polsce. Czas na nadsyłanie aplikacji kończy się dnia 3 czerwca 2015 roku.
Dzięki wzięciu udziału w konkursie pojawia się szansa nagrody za najdoskonalsze przedsięwzięcie odnoszące się do branży turystycznej, infrastruktury sportowej oraz rekreacji, gospodarowania przestrzenią publiczną, technik cyfrowych, kultury oraz sztuki, jak również rewitalizacji, jakie otrzymały dotacje dzięki środkom unijnym. Główna nagroda, jaka została przewidziana w konkursie, to statuetka „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, tablica pamiątkowa oraz dyplom, jak również zindywidualizowane pakiety promocyjne.

Tego typu konkurs odbywa się każdego roku, jednak tym razem można zgłaszać do konkursu również projekty w następujących kategoriach: turystyce mobilnej i wirtualnej, kulturze i sztuce, miejscach przyjaznych rodzinie i edukacji.