mobile logo

Konferencja informacyjna w związku z dotacjami na otwarcie przedsiębiorstwa na rzecz osób młodych – Rumia

posted on 8 maja 2015 / IN pomorskie /

Z ramienia Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie wraz z pomocą Punktu Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Rumi zorganizowane zostanie spotkanie o charakterze informacyjnym, które dotyczyć będzie zagadnień powiązanych ze potencjałem pomocy na rzecz młodych ludzi, z podkreśleniem form pomocy na rzecz rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Konferencja została zaplanowana na czwartek 7 maja 2015 roku, w godzinach od 11:30 do 14:00. Miejscem spotkania będzie lokalne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka. Chętni uczestnictwa w konferencji proszeni są o wcześniejszą rezerwację miejsc drogą telefoniczną lub mailową ([email protected]). Każdy potencjalny uczestnik spotkania proszony jest również o wypełnienie formularza aplikacyjnego najpóźniej 6 maja 2015 roku.

Podczas spotkania omówione zostaną środki finansowania na rzecz osób młodych za pośrednictwem Funduszy Europejskich zgodnie z nową perspektywą finansowania, zasady udzielania dofinansowania ze strony Powiatowych Urzędów Pracy oraz plan inicjatywy JEREMIE.