mobile logo

Konferencja informacyjna w sprawie Funduszy Europejskich dla firm – Nowy Tomyśl i Piła

posted on 7 maja 2015 / IN wielkopolskie /

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu wraz z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Pile informują o możliwości wzięcia udziały w spotkaniu o charakterze informacyjnym na temat nowych środków z UE na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w tym samym terminie (20.05.2015) w godzinach 10:00-13:00 równocześnie w Nowym Tomyślu w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich oraz w Pile w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich.
Podczas konferencji zostaną przedstawione etapy ukończenia obecnych prac nad wspomnianym środkami finansowymi oraz możliwości dla właścicieli firm.

Zadaniem wydarzenia jest zaprezentowanie wiadomości na temat zaplanowanych możliwość pomocy ze strony Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Przedyskutowane zostaną również możliwości związane ze skorzystaniem z oferty zaproponowanej przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich i ze strony Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w spotkaniu jest ograniczony ze względu na ilość dostępność miejsc. Punkty Informacyjne proszą o wcześniejszą rejestrację uczestników do dnia 18 maja 2015 br. do godz. 12:00.