mobile logo

Konferencja informacyjna na temat Funduszy Europejskich na rozpoczęcie prowadzenia firmy w Krzywiniu

posted on 26 maja 2015 / IN wielkopolskie /

Dzięki uczestnictwie w konferencji, pojawi się możliwość uzyskania informacji na temat możliwości przyznania wsparcia finansowego z wykorzystaniem Funduszy Europejskich na otworzenie przedsiębiorstwa.

Pierwszą konferencję zaplanowano na dzień 22 maja 2015 roku, w godzinach 10:00-13:00. Miejscem konferencji będzie Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres e-mail: [email protected], bądź rejestrować się drogą telefoniczną. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy.

Ilość miejsc przeznaczonych dla uczestników spotkania jest ograniczona ze względu na warunki lokalowe. O możliwości wzięcia udziału zadecyduje kolejność nadsyłanych formularzy zgłoszeniowych. Konferencja skierowana jest dla wszystkich osób, które planują rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy. W programie konferencji przewidziano m.in. wstęp do zagadnień związanych z Funduszami Europejskimi, omówienie programu pomocy celem rozpoczęcia prowadzenia przedsiębiorstwa, omówienie wsparcia na rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej w ramach programów krajowych.