mobile logo

Jedyne 2 tygodnie do zgłoszenia się do konkursu pod hasłem „Fundusze w obiektywie”

posted on 2 czerwca 2016 / IN ogólnopolskie /

Jedynie przez dwa tygodnie można jeszcze zgłosić swój udział w III edycji konkursu pod hasłem „Fundusze w obiektywie”. Jedyne co należy zrobić, to wysłać zdjęcie wraz z opisem projektu, który został dofinansowany przez Fundusz Europejski.

Konkurs skierowany jest dla osób, które interesują się projektami unijnymi. Każde ze zgłoszeń weźmie udział w ocenie, co pozwoli na wyłonienie tych najciekawszych oraz nagrodzenie ich bonami podarunkowymi. Dodatkowo uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie nagrody specjalnej, która przyznana zostanie najlepszemu zgłoszeniu projektu dofinansowanego przez Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko w latach 2007 – 2013!

Porady dotyczące uczestnictwa

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wraz z opisami projektów wspartych finansowo przez Fundusze Europejskie. Jedyne co należy zrobić, to odwiedzić stronę www.mapadotacji.gov.pl oraz umieścić tam opis projektu razem ze zdjęciem.

Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa w konkursie dostępne są w Regulaminie konkursowym udostępnionym w serwisie Mapa Dotacji UE.