mobile logo

Dni Otwarte Unii Europejskiej

posted on 9 maja 2015 / IN ogólnopolskie /

W terminie 9 oraz 10 maja 2015 roku warto skorzystać z możliwości poznania ciekawych propozycji opracowanych podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Inicjatywa o nazwie
Dni Otwarte Funduszy Europejskich stanowi największą dziś akcję o charakterze promocyjnych, która ma zadanie wypromować projekty współfinansowane za sprawą środków pochodzących z UE. W dniach 7 – 10 maja na terenie całego kraju organizowane są liczne atrakcję (jest ich niemal tysiąc). Jest to doskonała okazja do rozrywki, edukacji i alternatywa na spędzenie wolnego czasu.

Akcja pod tytułem: to sposobność poznania na żywo tych obiektów i obszarów, które zwykle są nie dostępne nawet dla zwiedzających. Wiadomości na temat wszystkich atrakcji opracowanych z okazji Dni Otwarte Funduszy Europejskich oraz program imprezy, godziny otwarcia i mapka s udostępnione na stronie: www.dniotwarte.eu. 9 maja na kanale TVP 2 w programie „Pytanie na śniadanie” i na kanale TVP Regionalna zaprezentowano największe atrakcje Dni Otwartych.